Hakkımızda | Aksiyon İstanbul
Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

  • Adres: Brandium AVM - Küçükbakkalköy, Dudullu Cd. 23-25, 34758 Ataşehir/İstanbul

  • Telefon: (90)532 360 3212


Hakkımızda

2004 Yılında Hakan Külah ve Murat Canbek ilk tohumları atılar. Ortak projeler ve etkinlikler düzenlediler. "Seyyar Tırmanış duvarı" adı ile eğitim, etkinlik, organizasyon, üretim ve benzeri bir çok faaliyet yaptılar. Türkiye deki ilk hidrolik mobil tırmanış duvarı üretimini gerçekleştirdiler.  Çeki demirli araç ile Türkiye'nin bir çok noktasında mobil tırmanış duvarı ile Tırmanış faaliyetlerine katıldılar.

            Şirketler, Eğitim kurumları, Fuarlar, Alışveriş merkezi etkinlikleri ve benzeri birçok etkinlik, şenlik ve festivalde faaliyetler düzenlediler. Bir çok kurum ile ortak projelerde yer aldılar.

            2015 yılından itibaren  "Aksiyon İstanbul" adı ile çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik etkinlikler, tırmanış, doğa yürüyüşleri, çadır kampları, farklı içerikli faaliyetler ve etkinlikler düzenlediler.

            2017 yılında yeni bir oluşum ile yoluna devam etti. Mobil tırmanış duvarı, kule tırmanış duvarları, kolay sökülüp monte edilebilen seyyar tırmanış duvarları konusunda çok daha yeni ve modern çalışmalara imza attı. Taşıması kolay, alçak ve dar kapılardan geçen, hafif, montajı kolay ve çok güvenli tırmanış duvarları ile faaliyetlerine devam etti.

            Zaman içinde faaliyet konularını genişletti. Tırmanış duvarına ek olarak kum boyama, ekip takım oyunları, doğa faaliyetleri, üretim alanlarında  çalışmalar yaptı.

            "Nefes Al" projesinin mimarı ve kurucusu olarak İstanbul içinde ve Türkiye'nin değişik yerlerinde etkinliklere imza attı. Şehrin kargaşasından kurtulmak isteyen dostları ile sadece doğada değil, şehir etkinlikleri ve benzeri bir çok faaliyetler düzenledi.

            Halen mobil tırmanış duvarı ile Türkiye'nin her yerinde etkinliklere katılabilecek donanıma sahip. Aynı zamanda tamamen kendi tasarımları olan kule tırmanış duvarları ile Alışveriş merkezleri ve benzeri bir çok noktada hizmet veriyor. Kum boyama, doğa kampları, ekip çalışmaları için doğru adres olmaya devam ediyor.

     
     

Kurumumuz İPAR - İp Parkurları ve Macera Parkları Derneği Üyesidir.